ДП по аеробика 2017

Държавното първенство по спортна аеробика за първи път се състоя в Асеновград. Участваха гимнастици от Хасково, Пловдив, Самоков, Кюстендил и други градове на България, в които се развива този красив спорт. Състезаваха се общо взето над 100 спортисти.

Прочети още: ДП по аеробика 2017

Hungarian Open 2017

В Унгария се проведе традиционния силен турнир по аеробика с участие на Австрия, Азербайджан, Беларус, България, Финландия, Великобритания, Италия, Литва, Нова Зеландия, Русия, Словакия, Швеция и Унгария. От България участваха много спортисти в категории девойки и младежи и само една сеньорка- Надя Паунова.

Прочети още: Hungarian Open 2017

Plovdiv Cup 2017

В панаирното градче  на Пловдив завърши традиционно силният международен турнир по аеробика. Този път в него взеха участие над 400 спортиста от 15 страни: Алжир, Азербайджан, Великобритания, Германия, Гърция, Египет, Испания, Молдова, Нова Зеландия, Русия, Турция, Унгария, Финландия, Швейцария, България

Прочети още: Plovdiv Cup 2017

ЕП 2017

В Италия се проведе Европейското  първенство по спортна аеробика. Българският отбор се представи  много добре и завърши на  6-то място в отборното класиране.

Прочети още: ЕП 2017

World Cup Cantanhede 2017

В Португария се проведе етапът на Световна Купа по аеробика, с голям успех за български спортисти.

Антонио Папазов спечели бронзовия медал в категория МЪЖЕ, индивидуално. Тихомир Баротев зае 10 място в квалификация и не игра във финала.

Прочети още: World Cup Cantanhede 2017