FIG World Cup 2019 MAIA 2019

В Португалия завърши първият етап на Световна Купа по спортна акробатика. Българските спортисти участваха само в младежката категория ТРИО.

Прочети още: FIG World Cup 2019 MAIA 2019

МОИ 2018

За първи път в програмата на МОИ тази година влиза спортна акробатика, при това само смесени двойки. Предварително имаше отборът и само 12 най-добри дуета се състезаваха в Аржентина.

Прочети още: МОИ 2018

Държавно първенство 2018

В Сливен се състоя Държавното първенство по спортна акробатика. Класирането е разделно във възрастните категории 7-15, 9-16, 10-18 и 11-19 години. Участват над 120 спортиста от 20 клуба на България.

Прочети още: Държавно първенство 2018

ДП по акробатика (деца) 2018

В Горна Оряховица завърши Държавното първенство по спортна акробатика, състезаваха се деца и младежи. 18 клуба от цялата България участваха в надпреварата. Има три възрастни категории: 6-8, 9-11 и 12-14.

Прочети още: ДП по акробатика (деца) 2018

Световно първенство 2018

В Антверпен завърши Световно първенство за младежи по спортна акробатика. Състезанията се провеждат за 3 възрастни категории: 11-16, 12-18 и 13-19.

Прочети още: Световно първенство 2018