МТ в Ботевград 2019

За първи път международният турнир по акробатика се проведе в Ботевград. След победата на МОИ в Аржентина на смесената двойка от България акробатика стана много популярна в държавата. В турнира участваха клубовете от България, Гърция, Англия, Грузия и Молдова.

Прочети още: МТ в Ботевград 2019

МТ в Италия 2019

В гр. Чезенатико се състоя международният турнир по акробатика с голямо българско участие. Общо участваха спортисти от 11 държави.

Прочети още: МТ в Италия 2019

FIG World Cup 2019 MAIA 2019

В Португалия завърши първият етап на Световна Купа по спортна акробатика. Българските спортисти участваха само в младежката категория ТРИО.

Прочети още: FIG World Cup 2019 MAIA 2019

МОИ 2018

За първи път в програмата на МОИ тази година влиза спортна акробатика, при това само смесени двойки. Предварително имаше отборът и само 12 най-добри дуета се състезаваха в Аржентина.

Прочети още: МОИ 2018

Държавно първенство 2018

В Сливен се състоя Държавното първенство по спортна акробатика. Класирането е разделно във възрастните категории 7-15, 9-16, 10-18 и 11-19 години. Участват над 120 спортиста от 20 клуба на България.

Прочети още: Държавно първенство 2018