МТ в София 2021

В София завърши съпътсващия към Световната купа  Международен турнир по спортна акробатика.

В него взеха участие спортистите на три младежки категории. 14 медала, от тях 3 златни, 5 сребърни и 6 бронзови, спечелиха българските състезатели.

Прочети още: МТ в София 2021

Дунавска перла 2019

Това състезание в Русе събира всяка година три гимнастически вида - спортна и художествена гимнастика, схщо и акробатика. Гимнастичките и гимнастиците се представят се представят в една голяма зала по реда.

Прочети още: Дунавска перла 2019

Европейско първенство 2019

Европейското първенство по акробатика се продължи в Израел със сениорски категории - като пълновъзрастни спортисти, така и категорията 13-19 години.

Прочети още: Европейско първенство 2019

Европейско първенство (младежко) 2019

В Израел завърши Европейското първенство по акробатика за всички възрастни категории. Тук слагаме резултати за младежките категории - 11-6 и 12-18 години.

Прочети още: Европейско първенство (младежко) 2019