ДП 2019

В Русе се състоя Държавното първенство по спортна акробатика. След него ще се оформи националния обор за участие в ЕП в Израел.

КЛАСИРАНЕ

            Възраст 7-16 години

Женски двойки

Многобой

Даная Бождерменова и Лора Димитрова КСА Бургас

Дилара Пачалъ и Жаклин Челебиева от КСА “Орел” Айтос

Никол Стерева и Лора Генова от АК “Локомотив – Русе”

Баланс

Мая Стоянова и Полийн Пейчева от КСА ЦСКА София

Дилара Пачалъ и Жаклин Челебиева от КСА “Орел” Айтос

Румяна Тончева и Михаела Илиева от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Темпо

Даная Бождерменова и Лора Димитрова КСА Бургас

Дилара Пачалъ и Жаклин Челебиева от КСА “Орел” Айтос

Никол Стерева и Лора Генова от АК “Локомотив – Русе”

Мъжки двойки

Многобой

Александър Клековкин и Никола Видов от СКА “Акро Джъмп” Бургас

Петко Димитров и Жулиен Шайков от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Денис Николов и Виктор Цанков от АК “Локомотив – Русе”

Баланс

Александър Клековкин и Никола Видов от СКА “Акро Джъмп” Бургас

Петко Димитров и Жулиен Шайков от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Денис Николов и Виктор Цанков от АК “Локомотив – Русе”

Темпо

Александър Клековкин и Никола Видов от СКА “Акро Джъмп” Бургас

Петко Димитров и Жулиен Шайков от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Денис Николов и Виктор Цанков от АК “Локомотив – Русе”

Женски тройки

Многобой

Памела Панайотова, Ивета Кирова и Анна Василева от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Ванеса Стойчева, Михаела Ганчева и Елеонора Помакова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Мария Хачатрян, София Маринова и Светла  Хачатрян от СКЧА Ботевград

Баланс

Памела Панайотова, Ивета Кирова и Анна Василева от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Мария Хачатрян, София Маринова и Светла  Хачатрян от СКЧА Ботевград

Ванеса Стойчева, Михаела Ганчева и Елеонора Помакова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Темпо

Памела Панайотова, Ивета Кирова и Анна Василева от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Ванеса Стойчева, Михаела Ганчева и Елеонора Помакова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Ралица Терзийска, София Линкова и Виктория Пешева от КСА ЦСКА София

Мъжки четворки

Многобой, Баланс и Темпо

Веселин Георгиев, Самуил Костов, Цветелин Славчев и Алекс Владимиров от СК “Олимп” Лом

            Възраст 9-16 години

Женски двойки

Многобой

Елена Босилкова и Полин Петрова от СКЧА Ботевград/КСА ЦСКА София

Мартина Станева и Мария Куцарова от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Магдалена Тодорова и Радостина Стефанова КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Баланс

Елена Босилкова и Полин Петрова от СКЧА Ботевград/КСА ЦСКА София

Магдалена Тодорова и Радостина Стефанова от КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Цветелина Хаджилукова и Мартина Димитрова от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Темпо

Елена Босилкова и Полин Петрова от СКЧА Ботевград/КСА ЦСКА София

Мартина Станева и Мария Куцарова от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Милица Николова и Рената Ахмедова от КСА “Акрос” Варна

Мъжки двойки

Многобой, Баланс и Темпо

Мартин Николов и Данаил Николов от СК “Джим Денс” Горна Оряховица

Смесени двойки

Многобой, Баланс и Темпо

Яница Милкова и Кристиян Ангелов от АК “Локомотив – Русе”

Женски тройки

Многобой

Маринела Иванова, Гергана Калчева и Петя Георгиева от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Александра Нямова, Маринела Люцканова и Елина Хинкова от КСА “Акро Нова”/СК “Джим Денс” Горна Оряховица

Катя Илиева, Гергана Георгиева и Никол Климкина от СКА “Акро Джъмп” Бургас

Баланс

Маринела Иванова, Гергана Калчева и Петя Георгиева от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Александра Нямова, Маринела Люцканова и Елина Хинкова от КСА “Акро Нова”/СК “Джим Денс” Горна Оряховица

Катя Илиева, Гергана Георгиева и Никол Климкина от СКА “Акро Джъмп” Бургас

Темпо

Маринела Иванова, Гергана Калчева и Петя Георгиева от СКА “Стефан Данчев” Сливен

Александра Нямова, Маринела Люцканова и Елина Хинкова от КСА “Акро Нова”/СК “Джим Денс” Горна Оряховица

Катя Илиева, Гергана Георгиева и Никол Климкина от СКА “Акро Джъмп” Бургас

            Възраст 10-18 години

Женски двойки

Многобой

Теодора Кръстева и Теодора Георгиева от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Ванеса Калчева и Добромира Петкова от КСА Бургас

Николая Тачева и Християна Юлиева от КСА “Орел” Айтос/КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Баланс

Ванеса Калчева и Добромира Петкова от КСА Бургас

Теодора Кръстева и Теодора Георгиева от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Гюлсум Шукри и Ростислава Ковачева от  КСА “Орел” Айтос

Темпо

Ванеса Калчева и Добромира Петкова от КСА Бургас

Теодора Кръстева и Теодора Георгиева от КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Николая Тачева и Християна Юлиева от КСА “Орел” Айтос/КСА “Нефтохимик 2011” Бургас

Мъжки двойки

Многобой, Баланс и Темпо

Борислав Борисов и Валентин Василев от КГС “Черноморец Бургас”/ СКА “Акро Джъмп” Бургас

Смесени двойки

Многобой и Темпо

Елица Илиева и Томислав Минголов от СК “Олимп” Лом

Баланс

Калина Терзийска и Ивайло Люцканов от КСА ЦСКА София/ КСА “Акро Нова” Горна Оряховица

Ивайла Момчилова и Атанас Богданов от  КСА “Орел” Айтос

Елица Илиева и Томислав Минголов от СК “Олимп” Лом

Женски тройки

Многобой, Баланс и Темпо

Дария Иванова, Стейси Василева и Габриела Боевска от СКЧА Ботевград

Милица Смоленска, Йоана Борисова и Десислава Каменова от КСА ЦСКА София/ СКА “Акро – Тамп” София

            Възраст 11-19 години

Женски двойки

Многобой, Баланс и Темпо

Никол Инчовска и Ева Бешовишка от  КСА ЦСКА София

Женски тройки

Многобой, Баланс и Темпо

Анна Янкова, Йоана Джунева и Антоанета Манасиева от КСА ЦСКА София

             Възраст Жени

Двойки жени

Многобой, Баланс и Темпо

Рая Конева и Петрозара Порязова от СКА “Спортист” Своге