Държавно първенство 2018

В София се проведе Държавното първенство по спортна гимнастика, където се прави отбор за участие в Европейското първенство през август.

 

ОТБОРНО ПРИ МЪЖЕ: 1. А-ГИМ (София)   2. ЦСКА (София) 3. Черноморски Юнак (Варна)

ОТБОРНО ПРИ ЖЕНИ: 1. Черноморски Юнак (Варна) 2. Левски Спартак (София)

МЪЖЕ, МНОГОБОЙ

1. Светослав Ангелов (ЦСКА, София)

2. Димитър Бърдарски (А-ГИМ, София)

3. Едуард Радев (Черноморец, Варна)

ШАМПИОНИ ВЪВ ФИНАЛИТЕ

ЗЕМЯ: 1. Мартин Ангелов 2. Димитър Бърдарски 3. Едуард Радев

КОН С ГРИВНИ: 1. Светослав Ангелов 2. Илия Туджаров 3. Едуард Радев

ХАЛКИ: 1. Светослав Ангелов 2. Иисус Маринов 3. Едуард Радев

ПРЕСКОК: 1. Димитър Бърдарски 2. Слави Танев 3. Едуард Радев

УСПОРЕДКА: 1. Светослав Ангелов 2. Димитър Бърдарски 3. Едуард Радев

ВИСИЛКА: 1.Димитър Бърдарски 2. Едуард Радев 3. Светослав Ангелов

МЛАДЕЖИ, МНОГОБОЙ

1. Девид Хъдълстон (Ели-ГАШ)

2. Радослав Рачев (Черноморски юнак, Варна)

3. Георги Иванов (Торнадо, Търговище)

ШАМПИОНИ ВЪВ ФИНАЛИТЕ

ЗЕМЯ: Дейвид Хъдълстоун

КОН С ГРИВНИ: Дейвид Хъдълстоун

ХАЛКИ: Мартин Мишев

ПРЕСКОК: Дейвид Хъдълстоун

УСПОРЕДКА: Дейвид Хъдълстоун

ВИСИЛКА: Радослав Рачев

 

МОМЧЕТА СТАРША ВЪЗРАСТ, МНОГОБОЙ

1. Теодор Трифонов (Светкавица)

2. Живко Стоянов (Черноморски Юнак (Варна)

3. Бойко Иванов (Любчо Солачки, Благоевград)

ЖЕНИ, МНОГОБОЙ

1. Памела Георгиева (Левски Спартак, София)

2. Грета Банишка (ЦСКА, София)

3. Йоана Янкова (Любчо Солачки, Благоевград)

ШАМПИОНКИ ВЪВ ФИНАЛИТЕ

ПРЕСКОК: Десислава Тодорова

УСПОРЕДКА: Валентина Рашкова

ГРЕДА: Памела Георгиева

ЗЕМЯ: Памела Георгиева

ДЕВОЙКИ, МНОГОБОЙ

1. Рая Апостолова (ЦСКА, София)

2. Христиана Йорданова (Етър-Стил)

3. Ивана Баръмова (ЦСКА, София)

МОМИЧЕТА СТАРША ВЪЗРАСТ, МНОГОБОЙ

1. Елизабет Николова (ЦСКА, София)

2. Бояна Бонева (Черноморски Юнак, Варна)

3. Десислава Маслева (Левски Спартак, София)

При МОМИЧЕТА МЛАДША ВЪЗРАСТ на 1 място в многобоя е Кристин Кръстева (Хасково)

ВИДЕОРЕПОРТАЖ  https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=S2WegiebrzM